Kachalochka

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Kachalochka » Новый форум » Гвинтові насоси


Гвинтові насоси

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Усім привіт, хто може мені допомогти з купівлею гвинтових насосів?

0

2

Привіт, звісно я тобі допоможу) Замовляйте їх на Tapflo, вони зроблять тобі гвинтовий насос https://tapflo.ua/products/screw-pumps швидко та за найкращою ціною, сподіваюся це тобі допомогло, удачі.

0

3

Зараз дуже просто замовити будь-якого типу насоси , вам достатньо просто звернутись до компанії «Емерем Технік» і там все спокійно замовляю. Ціни там прийнятні, кожен товар має гарантію і всі необхідні документи. Багато разіва до них зверталась, мені допомогли підібрати все необхідне обладнання. Там великий асортимент насосного устаткування, тому купите точно саме вам то насос, що вам потрібен. До того ж є доставка , а замовити можете просто на сайті.

0

4

В этом плане мне помогает всегда магазин гидравлического оборудования «BTS-Group», купить там можно все необходимое, и насосы, и даже гидромотор , если вам потребуется. Я неоднократно там делала заказы и все отлично на данный момент. Консультанты помогают подобрать нужное оборудование , доставка есть в любой город. Так что можно все покупать и не переживать .

0


Вы здесь » Kachalochka » Новый форум » Гвинтові насоси


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно